O NAS, czyli krótka historia KANTORU „JASIU” w Szczecinie…

KANTOR WYMIANY WALUT JASIU  powstał w Szczecinie w 2000r. Początkowo siedziba firmy znajdowała się w CENTRUM HANDLOWYM HELIOS II, ale niestety po 10 latach działalności wypowiedziano nam umowę najmu lokalu i zmuszeni byliśmy przenieść się do lokalu mieszczącego się 100m dalej obok KEBABU MEJDEJ, aby tu ostatecznie otworzyć  KANTOR JASIU CAŁODOBOWY – KANTOR Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.

JAKO PIERWSI W  Szczecinie  wprowadziliśmy w 2010r. małe widełki miedzy skupem a sprzedażą walut (euro od 1grosz, dolary od 2 groszy). Spotkało się to z ostrą krytyką ze strony pozostałych kantorów. Było ciężko. Nie daliśmy się zastraszyć. Udowodniliśmy, że płacąc wszystkim jednakowo, czyli bardzo dobrze, można funkcjonować na rynku.

Ze względu na wąskie widełki i dużą zmienność na rynkach walutowych nie jesteśmy w stanie na bieżąco  aktualizować cen,  dlatego kursy walut podawane telefonicznie są „podawane na tę chwilę”.

KANTOR JASIU JEST JEDEN ! ..."na tę chwilę".

PROSIMY NIE MYLIĆ Z INNYMI KANTORAMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W POBLIŻU I Z INNYMI KANTORAMI INTERNETOWYMI.

W KANTORZE JASIU pracuje zgrany zespół profesjonalnych kasjerów walutowych, których oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych  i  znajomości języków obcych połączyła WSPÓLNA PASJA I ZAANGAŻOWANIE. „KANTORJANKI” to  najładniejsze kasjerki walutowe w Szczecinie, które oprócz urody są miłe, inteligentne  i z poczuciem humoru, a  naszych dwóch „rodzynków” to Panowie z wysoką kulturą osobistą.

W kantorze zainstalowany jest monitoring wewnętrzny i zewnętrzny dla bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Osobne KLIMATYZOWANE  pomieszczenie stworzone jest nie tylko dla VIP-ów, ale dla każdego klienta, który ma ochotę z niego skorzystać.

KANTOR „JASIU” przystosowany jest do obsługi klientów niepełnosprawnych.

W odpowiedzi na zapytania Naszych Klientów informujemy, że w niedalekiej przyszłości  otwieramy KANTOR „JASIU” CAŁODOBOWY  w CENTRUM MIASTA SZCZECINA.


DLA NAS WAŻNY JEST KAŻDY KLIENT

DZIĘKUJEMY STAŁYM KLIENTOM ZA ZAUFANIE I ZAPRASZAMY NOWYCH.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7dni w tygodniu 24godziny.

ZAPRASZAMY…MIŁEGO DNIA I ..WIECZORU..  


KONTAKT: 91 463-03-84, 662 559 526